Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Zorgzaam010

Help jongeren een studiekeuze maken! | JINC

Als carrière coach begeleid je door middel van vier bijeenkomsten vier vmbo-leerlingen tot een studiekeuze of een toekomstplan. In de meeste sessies doe je dat door één-op-één met hen op gesprek te gaan (gesprekken van 45 minuten), maar de tweede sessie is de ‘netwerksessie’. Hierin geef je jouw vier leerlingen tegelijk een soort workshop over pitchen en netwerken. Bij deze sessie vragen we je ook een introducé mee te nemen om het effect van netwerken naar je leerlingen te versterken. Voor de leerlingen is dit een belangrijk project omdat de scholen hier weinig aandacht aan besteden. Na de 4e klas zijn veel leerlingen nog leerplichtig dus daarom is het van belang dat een juiste keuze maken en goed worden begeleidt in dit traject. Als je je aanmeldt als carrière coach meld je je dus aan voor een heel traject en niet voor één losse sessie. De data voor dit traject staat hieronder: Donderdag 16 april (online) van 9:00 tot 11:00 uur. Donderdag 7 mei (op school) van 8:30 tot 12:30 uur. Donderdag 18 juni (op school) van 8:30 tot 12:30 uur. Donderdag 1 oktober (op school) van 8:30 tot 12:30 uur Donderdag 19 november (op school) van 8:30 tot 12:30 uur. Voor dit traject is er geen voorbereiding nodig vanuit de vrijwilligers behalve het volgen van de online briefing op 16 april. Tijdens de gesprekken zijn wij altijd aanwezig om te ondersteunen waar nodig. Ook bereiden wij het lesmateriaal en de hulpmiddelen voor dus voor de coaches is er weinig tot geen voorbereiding nodig. Ook leuk om in contact te komen met andere vrijwilligers die je meerdere keren zal zien. Lijkt dit je wat? Stuur mij een berichtje en maak impact!
Lees meer
Project

Charlois: Oud Charlois

Activiteitenbegeleiding
Begeleiding & coaching
Training & scholing

Beschrijving

Als carrière coach begeleid je door middel van vier bijeenkomsten vier vmbo-leerlingen tot een studiekeuze of een toekomstplan. In de meeste sessies doe je dat door één-op-één met hen op gesprek te gaan (gesprekken van 45 minuten), maar de tweede sessie is de ‘netwerksessie’. Hierin geef je jouw vier leerlingen tegelijk een soort workshop over pitchen en netwerken. Bij deze sessie vragen we je ook een introducé mee te nemen om het effect van netwerken naar je leerlingen te versterken. Voor de leerlingen is dit een belangrijk project omdat de scholen hier weinig aandacht aan besteden. Na de 4e klas zijn veel leerlingen nog leerplichtig dus daarom is het van belang dat een juiste keuze maken en goed worden begeleidt in dit traject.

Als je je aanmeldt als carrière coach meld je je dus aan voor een heel traject en niet voor één losse sessie.

De data voor dit traject staat hieronder:
Donderdag 16 april (online) van 9:00 tot 11:00 uur.
Donderdag 7 mei (op school) van 8:30 tot 12:30 uur.
Donderdag 18 juni (op school) van 8:30 tot 12:30 uur.
Donderdag 1 oktober (op school) van 8:30 tot 12:30 uur
Donderdag 19 november (op school) van 8:30 tot 12:30 uur.

Voor dit traject is er geen voorbereiding nodig vanuit de vrijwilligers behalve het volgen van de online briefing op 16 april. Tijdens de gesprekken zijn wij altijd aanwezig om te ondersteunen waar nodig. Ook bereiden wij het lesmateriaal en de hulpmiddelen voor dus voor de coaches is er weinig tot geen voorbereiding nodig. Ook leuk om in contact te komen met andere vrijwilligers die je meerdere keren zal zien.

Lijkt dit je wat? Stuur mij een berichtje en maak impact!

Praktische informatie

Tijd

Project - 25 weken

Maandelijks 4 tot 5 uur

Start: 16-04-2026

Locatie

Charlois: Oud Charlois

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Impactgebied
Onderwijs & educatie
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Begeleiding & coaching
Training & scholing
Berend
65% profielsterkte

Over Berend

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Berend is ingeschreven op Zorgzaam010 sinds 05-01-2026
  • Positieve match gemaakt