
Rotterdam Centrum: Stadsdriehoek
De Laurenskerk is het enige gebouw uit de middeleeuwen in het centrum van Rotterdam. Voor veel Rotterdammers is de Laurenskerk het symbool van de wederopbouw en daar zijn we trots op. Van de lente tot en met de herfst organiseren wij torenbeklimmingen voor onze bezoekers waarbij zij worden begeleid door een enthousiaste torengids die het verhaal vertelt van de Laurenstoren.
Voor het nieuwe torenbeklimming seizoen 2027, is ons team op zoek naar fitte, gastvrije en flexibele medewerkers/ studenten die het leuk vinden om torenbeklimmingen te verzorgen. Deze vinden plaats op dinsdag t/m zaterdag ( en af en toe op een zondag ) van maart t/m oktober. Met een team van torengidsen worden de torenbeklimmingen gerouleerd en het rooster wordt altijd in overleg gemaakt. Als vrijwilliger krijg je een kleine vrijwilligersvergoeding per uur.
Vind je het leuk om bezoekers te vertellen over de geschiedenis van de Laurenskerk, hen te informeren over de activiteiten in de kerk en contact te maken met veel verschillende doelgroepen en ben je vanaf maart 2026 beschikbaar? Dan zijn we op zoek naar jou!
Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Carméla Wapenaar via deze site.
Wekelijks 1 tot 8 uur
zaterdag
zondag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
Rotterdam Centrum: Stadsdriehoek
Geschikt voor jongeren



De Laurenskerk
Laurenskerk Rotterdam
Geplaatst op: 23-04-2026